O Nás

Vitajte v Bresttrade! Naša spoločnosť bola založená s jediným cieľom - poskytnúť našim zákazníkom najlepšie náradie na trhu. Ako nadšenci do remesiel sme si uvedomili, že kvalitné náradie je kľúčové pre úspech každého projektu. Preto sme sa rozhodli založiť obchod s náradím a požičovňu náradia, ktoré by boli dostupné pre každého.

Naši ideálni zákazníci sú tí, ktorí sa neboja pracovať rukami a chcú mať k dispozícii najlepšie náradie na trhu. Sme tu pre majstrov, remeselníkov, stavebníkov, záhradkárov a všetkých, ktorí potrebujú spoľahlivé a kvalitné náradie.

Čo nás robí jedinečnými? Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie najlepšieho servisu pre našich zákazníkov. Sme tu pre vás nielen s najlepším náradím, ale aj s odbornými radami a pomocou pri výbere správneho nástroja pre vaše projekty. Sme hrdí na to, že sme schopní poskytnúť personalizovaný prístup ku každému zákazníkovi.

Ako sa odlišujeme od konkurencie? Na rozdiel od iných obchodov s náradím, my sa nezameriavame len na predaj. Naša požičovňa náradia je unikátna a umožňuje našim zákazníkom požičať si nástroje, ktoré potrebujú len na určitý čas. Týmto spôsobom môžu ušetriť peniaze a nemusia kupovať drahé nástroje, ktoré použijú len raz alebo dvakrát.

Preto ak hľadáte spoľahlivého partnera pre vaše projekty, neváhajte a navštívte nás. Sme tu pre vás s najlepším náradím a odbornou pomocou. Tešíme sa na vašu návštevu!